Telefon: +48 697 99 44 98
GG: 1394485
Znajdz nas:

Kim jesteśmy

Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności naszej firmy.

Aplikacje

Dobrze zaprojektowane aplikacje, oparte na ciekawym pomyśle, same w sobie mogą stać się dochodowym biznesem. Ale nawet jeśli nie planujesz czerpać zysków z ich sprzedaży – możesz zwiększyć dzięki nim dochody firmy.
 
Jak skorzystać na aplikacjach? To właśnie dzięki nim Twoje usługi i produkty mogą stać się dla użytkowników nieodłącznym wsparciem w pracy, nauce, rozrywce lub zakupach. Możliwości jest mnóstwo – począwszy od aplikacji mobilnych, które ułatwiają użytkownikowi zakup produktów lub zamawianie usług i dostarczają potrzebne mu w danym momencie informacje – aż do gier i innych aplikacji, służących tylko rozrywce.
 
W najprostszej wersji, aplikacje mogą także wzbogacić funkcjonalność Twojego serwisu internetowego o dodatkowe funkcje. Dzięki nim łatwiej zaoferujesz klientom np. aktualizacje, bieżące wiadomości na temat oferty lub praktyczne porady. Pomyśl, co chcieliby zawsze mieć przy sobie? W jakich sytuacjach potrzebują informacji od Ciebie? Dzięki aplikacjom możesz ich wspierać, motywować, uczyć lub dostarczać im rozrywkę, a przede wszystkim – coraz bardziej przywiązywać do firmy.
 
Aplikacje są doskonałym narzędziem zarówno w marketingu eksperckim, jak i kreowaniu wizerunku. Pomyśl o nich także wtedy, gdy chcesz promować swoją firmę metodami wirusowymi: aby użytkownicy sami udostępniali Twoją aplikację, a w ten sposób – także Twoją reklamę.
 
Zgłoś się do nas i powiedz, czego oczekujesz, a zamienimy Twój pomysł w zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie aplikację – skontaktuj się z nami.


Zalety naszych stron:

 • Intuicyjna obsługa
 • Przyjazny panel zarządzania
 • Profesjonalna grafika
 • Zastosowanie PHP, MySQL oraz JavaScript
 • Strony budowane modułowo
 • Wykorzystanie wzorca projektowego MVC

W liczbach:

87

Obsługiwanych Firm

72

Stron On-Line

94%

Gotowe Serwisy

Co oferujemy naszym klientom

SEO

Projektowanie stron przyjaznych wyszukiwarkom.


Aplikacje Internetowe

Tworzenie skryptów ułatwiających różne, powtarzalne zadania w internecie.


Web Design

Oferujemy tworzenie profejonalnych szablonów graficznych do stron internetowych i nie tylko.


Web Development

Oferujemy pełną obsługę i zarządzanie stronami internetowymi - od stworzenia do utrzymania na serwerze.Specjalizujemy się w:

HTML5, CSS3 (90%)

PHP, MySQL (95%)

JavaScript (80%)

Photoshop (75%)


Klienci

Nasza firma od 2007 roku w którym powstała, zrealizowała dziesiątki projektów dla klientów indywidualnych jak i firm. Poniżej przedstawiamy listę kilku z którymi nawiązaliśmy współpracę w zakresie realizacji stron internetowych.Potrzebujesz strony internetowej? Zapraszamy do kontaktu. Kontakt

Kontakt z nami
 • Telefon: (+48) 697 99 44 98
 • Email: info@jmlnet.pl
 • GG: 1394485
 • Poniedziałek - Piatek: 10:00 - 18:00
  Sobota: 10:00 - 14:00
  Niedziela: Zamknięte
Social media
© 2007-2021 JMLnet All right reserved.