Telefon: +48 697 99 44 98
GG: 1394485
Znajdz nas:

Kim jesteśmy

Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności naszej firmy.

Logo firmy

Jak najczęściej wygląda obecnie praca nad logo? Ze względu na dużą dostępność gotowych motywów, opracowanie logo ogranicza się coraz częściej do wybrania takiej właśnie grafiki i opatrzenia jej napisem z nazwą firmy. W rzeczywistości oznacza to jednak, że ten sam znak może powtórzyć się w tysiącach firm na świecie. Za pewien czas po dwóch stronach ulicy mogą pojawić się dwie firmy o dwóch niemal identycznych znakach. Znak graficzny staje się nie do obronienia – przecież każdy może go nabyć i każdy ma do niego takie same prawa.
 
W JMLnet projektujemy Twoje logo od podstaw. Znak graficzny firmy jest tworzony indywidualnie dla klienta i dopasowany do jego branży, specyfiki firmy, a nawet ważnych dla niej symboli. Można zawrzeć w nim część historii firmy, odwzorować ważne dla niej wartości czy kluczowe produkty bądź usługi – wszystko zależy tu od oczekiwań zamawiającego, a także od specyfiki jego działalności.
 
Otrzymując dobrze zaprojektowane logo, zyskujesz już na starcie. Klienci szybko przyzwyczajają się do marki, a logo staje się w ich świadomości synonimem firmy. Jeśli w przyszłości wprowadzisz duże zmiany w funkcjonowaniu i wizerunku przedsiębiorstwa, ewentualne zmiany dobrego logo będą kosmetyczne, natomiast jego główna idea pozostanie bez zmian. Właśnie dlatego warto już na samym początku zainwestować w wysokiej jakości projekt.
 
Otwierasz nową firmę, tworzysz nową markę? A może masz już logo, ale nie odzwierciedla ono charakteru Twojej firmy? W takim razie nie wahaj się: czas na zmiany! Aby zamówić projekt logo, skontaktuj się z nami.


Zalety naszych stron:

 • Intuicyjna obsługa
 • Przyjazny panel zarządzania
 • Profesjonalna grafika
 • Zastosowanie PHP, MySQL oraz JavaScript
 • Strony budowane modułowo
 • Wykorzystanie wzorca projektowego MVC

W liczbach:

87

Obsługiwanych Firm

72

Stron On-Line

94%

Gotowe Serwisy

Co oferujemy naszym klientom

SEO

Projektowanie stron przyjaznych wyszukiwarkom.


Aplikacje Internetowe

Tworzenie skryptów ułatwiających różne, powtarzalne zadania w internecie.


Web Design

Oferujemy tworzenie profejonalnych szablonów graficznych do stron internetowych i nie tylko.


Web Development

Oferujemy pełną obsługę i zarządzanie stronami internetowymi - od stworzenia do utrzymania na serwerze.Specjalizujemy się w:

HTML5, CSS3 (90%)

PHP, MySQL (95%)

JavaScript (80%)

Photoshop (75%)


Klienci

Nasza firma od 2007 roku w którym powstała, zrealizowała dziesiątki projektów dla klientów indywidualnych jak i firm. Poniżej przedstawiamy listę kilku z którymi nawiązaliśmy współpracę w zakresie realizacji stron internetowych.Potrzebujesz strony internetowej? Zapraszamy do kontaktu. Kontakt

Kontakt z nami
 • Telefon: (+48) 697 99 44 98
 • Email: info@jmlnet.pl
 • GG: 1394485
 • Poniedziałek - Piatek: 10:00 - 18:00
  Sobota: 10:00 - 14:00
  Niedziela: Zamknięte
Social media
© 2007-2021 JMLnet All right reserved.