Telefon: +48 697 99 44 98
GG: 1394485
Znajdz nas:

Kim jesteśmy

Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności naszej firmy.

Skrypty

Od pojedynczych, niewielkich i prostych skryptów, odpowiadających za drobne funkcjonalności na stronie WWW – aż do stron, które niemal w całości są jednym, wielkim, rozbudowanym skryptem. W JMLnet przygotujemy dla Ciebie potrzebne skrypty w bezpiecznych i nowoczesnych technologiach, przystosowanych do potrzeb użytkowników.
 
Czasy, gdy serwis internetowy musiał przystosować się wyłącznie do przeglądarek w komputerach PC i notebookach dawno minęły. Dziś z całą pewnością możemy przyjąć, że Twoja strona WWW będzie odbierana za pośrednictwem wszystkich typów urządzeń mobilnych, a nieraz będzie pracować pod naprawdę „egzotycznymi” systemami operacyjnymi. Wiemy to – i potrafimy ją do tego przygotować.
 
To skrypty odpowiadają za interakcje strony z użytkownikiem. Zarządzają wszystkim – począwszy od obsługi galerii zdjęć czy formularzy kontaktowych, poprzez opcje logowania, zakładania kont, edycji profilu użytkownika – a skończywszy na zaawansowanych rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa, które mają wyprzedzić możliwości internetowych przestępców. Dlatego każdy skrypt poddajemy gruntownym testom i zawsze pracujemy w oparciu o najpewniejsze – autorskie – rozwiązania.
 
Przed oddaniem projektu do użytku, wdrażamy go na serwerze testowym. Dzięki temu masz możliwość przetestowania i skryptu jeszcze przed jego finalnym uruchomieniem w miejscu docelowym – np. na stronie WWW lub w portalu internetowym.
 
Zyskaj rozwiązania, których potrzebujesz, dzięki współpracy z ekspertami JMLnet – skontaktuj się z nami.
 


Zalety naszych stron:

 • Intuicyjna obsługa
 • Przyjazny panel zarządzania
 • Profesjonalna grafika
 • Zastosowanie PHP, MySQL oraz JavaScript
 • Strony budowane modułowo
 • Wykorzystanie wzorca projektowego MVC

W liczbach:

87

Obsługiwanych Firm

72

Stron On-Line

94%

Gotowe Serwisy

Co oferujemy naszym klientom

SEO

Projektowanie stron przyjaznych wyszukiwarkom.


Aplikacje Internetowe

Tworzenie skryptów ułatwiających różne, powtarzalne zadania w internecie.


Web Design

Oferujemy tworzenie profejonalnych szablonów graficznych do stron internetowych i nie tylko.


Web Development

Oferujemy pełną obsługę i zarządzanie stronami internetowymi - od stworzenia do utrzymania na serwerze.Specjalizujemy się w:

HTML5, CSS3 (90%)

PHP, MySQL (95%)

JavaScript (80%)

Photoshop (75%)


Klienci

Nasza firma od 2007 roku w którym powstała, zrealizowała dziesiątki projektów dla klientów indywidualnych jak i firm. Poniżej przedstawiamy listę kilku z którymi nawiązaliśmy współpracę w zakresie realizacji stron internetowych.Potrzebujesz strony internetowej? Zapraszamy do kontaktu. Kontakt

Kontakt z nami
 • Telefon: (+48) 697 99 44 98
 • Email: info@jmlnet.pl
 • GG: 1394485
 • Poniedziałek - Piatek: 10:00 - 18:00
  Sobota: 10:00 - 14:00
  Niedziela: Zamknięte
Social media
© 2007-2021 JMLnet All right reserved.