Telefon: +48 697 99 44 98
GG: 1394485
Znajdz nas:

Kim jesteśmy

Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności naszej firmy.

Strony www dla firm

Nie tylko sklepy lub portale z płatnymi funkcjami generują zyski. Twoja firmowa strona www też powinna zarabiać na siebie, a dokładniej – przynosić znacznie wyższe profity, niż kwota, którą w nią zainwestowałeś. Nawet, jeśli nie oferujesz w jej ramach żadnych produktów w bezpośredniej sprzedaży – każde pozyskane zlecenie czy zapytanie ofertowe jest zwrotem z inwestycji! Dzięki odpowiedniej konstrukcji serwisu możemy zwiększyć liczbę generowanych za jego pośrednictwem zapytań, prowadząc odbiorcę wprost do zaplanowanego przez nas celu – np. wypełnienia formularza kontaktowego.
 
Drugim bardzo ważnym zadaniem firmowego serwisu WWW jest kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa. Internauci mają coraz większe doświadczenie w wyszukiwaniu informacji, dlatego ich oczekiwania względem przedsiębiorstw rosną – a strona WWW staje się najważniejszą wizytówką marki i jej produktów. Obok materiałów typowo wizerunkowych i informacyjnych, wiele firm decyduje się na uzupełnienie serwisu o wartościową treść – np. w postaci blogów czy baz wiedzy.
 
W JMLnet pomagamy Ci dostosować stronę Internetową do wymagań odbiorców – nie tylko na rynku polskim, ale także międzynarodowym. Standardy internetowe i trendy w e-marketingu mają charakter globalny, dlatego z zaprojektowaną przez nas stroną WWW możesz otwierać się także na współpracę z kontrahentami zagranicznymi.
 
Zapytaj o skuteczny serwis internetowy dla Twojej firmy. Zyskaj stronę WWW, która generuje zapytania i wzmacnia prestiż firmy – skontaktuj się z nami.


Zalety naszych stron:

 • Intuicyjna obsługa
 • Przyjazny panel zarządzania
 • Profesjonalna grafika
 • Zastosowanie PHP, MySQL oraz JavaScript
 • Strony budowane modułowo
 • Wykorzystanie wzorca projektowego MVC

W liczbach:

87

Obsługiwanych Firm

72

Stron On-Line

94%

Gotowe Serwisy

Co oferujemy naszym klientom

SEO

Projektowanie stron przyjaznych wyszukiwarkom.


Aplikacje Internetowe

Tworzenie skryptów ułatwiających różne, powtarzalne zadania w internecie.


Web Design

Oferujemy tworzenie profejonalnych szablonów graficznych do stron internetowych i nie tylko.


Web Development

Oferujemy pełną obsługę i zarządzanie stronami internetowymi - od stworzenia do utrzymania na serwerze.Specjalizujemy się w:

HTML5, CSS3 (90%)

PHP, MySQL (95%)

JavaScript (80%)

Photoshop (75%)


Klienci

Nasza firma od 2007 roku w którym powstała, zrealizowała dziesiątki projektów dla klientów indywidualnych jak i firm. Poniżej przedstawiamy listę kilku z którymi nawiązaliśmy współpracę w zakresie realizacji stron internetowych.Potrzebujesz strony internetowej? Zapraszamy do kontaktu. Kontakt

Kontakt z nami
 • Telefon: (+48) 697 99 44 98
 • Email: info@jmlnet.pl
 • GG: 1394485
 • Poniedziałek - Piatek: 10:00 - 18:00
  Sobota: 10:00 - 14:00
  Niedziela: Zamknięte
Social media
© 2007-2021 JMLnet All right reserved.